PARTNERZY GŁÓWNI

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych partnerów głównych:

 


 

 

EY, dawniej Ernst&Young, jest międzynarodową firmą, świadczącą usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego oraz transakcyjnego i należy do tzw. wielkiej czwórki obok PwC, Deloitte i KPMG. Od 2 lat firma zajmuje pozycje „Pracodawcy Roku” w rankingu AIESEC oraz „Idealny pracodawca” w rankingu Universum. Ich celem jest pomoc w osiągnięciu pełnego potencjału swoim klientom, pracownikom i szerokiemu gronu przedsiębiorców. Wykorzystują globalne doświadczenie, aby stawić czoła wyzwaniom stojącym przed gospodarkami i rynkami kapitałowymi.

 


 

 

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance, a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych.

Firma PwC kieruje się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając 208 tysięcy pracowników na całym świecie.

W Polsce PwC zatrudnia zespół blisko 3 000 pracowników w ośmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i Warszawie.

Więcej na stronie: kariera.pwc.pl